Rezonans

Można stwierdzić, że biorezonans został odkryty przez Teslę. Nicola Tesla geniusz elektryczności i twórca wielu najważniejszych wynalazków elektrycznych, już dosyć wcześnie przewidział medyczne możliwości pól elektromagnetycznych, elektroterapii i plazmy. Tesla mówił, aby „myśleć o wszystkim w formie energii, częstotliwości i wibracji”. Zgodnie z tą logiką, podążali nawet wielcy kompozytorzy, którzy tworzyli muzykę według określonych rytmów i korzystali z dźwięków solfeżowych. Muzyka taka jest harmoniczna, piękna dla ucha i zdrowa, gdyż rezonuje na naturalnych częstotliwościach, które są podstawą życia. Poniżej ilustracja przedstawiająca różnicę w rezonansu materii pod wpływem częstotliwości akustycznej.

440hz
Źródło: www.Cymetics.org

Korzystając z tej wiedzy, stworzono  technologię paramedyczną o nazwie biorezonans. Jak sama nazwa wskazuje, aparatura wykorzystuje zjawisko rezonansu zachodzące w organizmach żywych. Za pomocą generatora częstotliwości i sygnałów o niskich napięciach, można badać w jakich zakresach w naszych ciałach dochodzi do rezonansu.Wedle badań dr Huldy Clark, różne mikroorganizmy posiadają różną częstotliwość rezonansową, co pozwala określić z jakiej grupy są pasożyty (np. pleśnie, bakterie, wirusy, obleńce czy płazińce).

Czytaj więcej o pasożytach…
Czytaj więcej o skanowaniu biorezonansowym…

Działając niskonapięciowym sygnałem o tej częstotliwości, jesteśmy w stanie także zniszczyć mikroorganizmy bez skutków ubocznych na nasze ciało. Biorezonans jest coraz bardziej cenioną metodą na zachodzie i w Szwajcarii, a powiązana z nim także magnetoterapia coraz częściej znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach.

Czerwone krwinki,  jako magnetyczne komórki dotleniające resztę komórek  są aktywne elektromagnetycznie.
Działając polem elektromagnetycznym lub oddziałując niskimi napięciami można stymulować ich przepływ a przez to przyspieszać regenerację. Badania mówią nawet o polepszeniu funkcji krążenia nawet o 30%. Znajduje to zastosowanie w niedokrwistościach, miażdżycach, stopach cukrzycowych.

Poniżej przedstawione generatory plazmowe to wytwarzania pola elektromagnetycznego o różnych częstotliwościach.
Dzięki tej nieinwazyjnej metodzie naukowcom udało się zniszczyć specyficzne komórki nowotworowe.

http://bioclinic.hr/wp-content/uploads/2016/05/PLAZMA-RAD.jpg

 

PRZECIWSKAZANIA

  • Obecność elektronicznych implantów (np. rozrusznik serca)
  • czynna gruźlica
  • Krwawienia z przewodu pokarmowego
  • Ciężkie infekcje
  • Zarostowo zakrzepowe zapalenie żył

Przebadaj się na obecność pasożytów w Vedimed:
Wypij co najmniej dwie szklanki wody. Przyjdź do nas na czczo lub minimum dwóch godzinach po posiłku.
Przebadamy najpierw kroplę Twojej krwi. Później postaramy się określić obciążenia i pasożyty organizmu bioimpedancyjnym pomiarem i metodą biorezonansu Dr Huldy Clark. Otrzymasz następnie wskazówki dotyczące codziennej profilaktyki zdrowotnej.

Półtora godzinna diagnostyka – tylko teraz w cenie 99 zł!